Promocje

Brak

Regulamin

I. Strony transakcji

1. Sprzedawcą jest firma  "EFEKT" Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lucyna Nowakowska z siedzibą we Wrocławiu 50-427 ul. Krakowska 98, działający na podstawie zaświadczenia nr.166751 wydanego przez prezydenta Wrocławia,

 NIP 899-135-14-36, Regon 932933799,

2. Nabywcą dokonującym zakupów w sklepie internetowym PHU EFEKT może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub prawna.

II. Przedmioty transakcji

1. Przedmiotami transakcji w sieci internet są produkty wymienione w ofercie na stronach WWW sklepu internetowego PHU EFEKT w chwili składania zamówienia.

2. Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym zostaną Państwo poinformowani przez pracownika sklepu PHU EFEKT.

III. Formy płatności

1. Gotówka przy osobistym odbiorze towaru ze sklepu PHU EFEKT.

2. Pobranie kurierskie (COD), przy dostawie zamówionego towaru.

3. Płatność przelewem na konto.

4. Ceny towarów i usług podawane są w złotych polskich. Zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT, cła i inne podatki.

5. Za towary i/lub usługi Klient uiszcza cenę: gotówką lub przelewem bankowym najpóźniej w momencie odbioru zamówionych towarów i/lub usług.

IV. Dostawy i Transport

1. Termin wysyłki wynosi do 7 dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na konto.

2. W przypadku przesyłki za pobraniem (COD) do 7 dni od dnia zamówienia.

3. Wyjątek stanowią produkty, które są w danej chwili niedostępne. W takiej sytuacji Nabywca jest informowany przez pracownika PHU EFEKT o proponowanym terminie dostawy produktu.

4. Zamówiony towar można odebrać osobiście w sklepie: PHU EFEKT  Wrocław ul. Krakowska 98  tel. 071 341 33 25

5. Na terenie całej Polski towar dostarczany jest firmą kurierską DPD.

Dokładny koszt dostawy dla każdego produktu podawany jest podczas jego zakupu na stronie internetowej.

6. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą odbioru towaru prawo własności przechodzi na Nabywcę, oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem produktu, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

7. Odbierając towar Nabywca ZOBOWIĄZANY JEST DO SPRAWDZENIA, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji w przypadku uszkodzenia w transporcie jest spisanie przez pracownika firmy kurierskiej "Protokołu Reklamacji".

V. Paragony, faktury VAT

1. Do każdego zakupionego w sklepie PHU EFEKT produktu jest dołączana faktura VAT lub paragon fiskalny

2. W momencie składania zamówienia należy podać prawidłowe dane niezbędne do wystawiania faktury VAT.

 VI. Reklamacje i zwroty

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

2. Zwrot towaru powinien nastąpić w terminie do 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

3. Po otrzymaniu przesyłki gwarantuje się zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni od jej odbioru.

4. Produkt uszkodzony należy po uzgodnieniu tego ze sprzedawcą odesłać na adres:       PHU EFEKT ul.Krakowska 98 50-427 Wrocław          

5. W przypadku uszkodzeń mechanicznych zamówionych towarów powstałych w dostawie Klient powinien je zgłosić w obecności kuriera w momencie przyjmowania dostawy towaru oraz potwierdzić protokołem reklamacyjnym będącym w posiadaniu kuriera.

VII. Postanowienia końcowe

1. Akceptacja powyższego regulaminu jest warunkiem złożenia zamówienia.

2. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

3. Zawartość sklepu PHU EFEKT nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. Informacje dotyczące sprzętu prezentowanego na stronie sklepu PHU EFEKT są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

4.  Wszystkie opisy i zdjęcia produktów są własnością PHU EFEKT a ich wykorzystywanie w jakimkolwiek celu bez zgody właściciela jest zabronione.

5. Wszystkie nazwy towarów oraz znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu PHU EFEKT zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

6. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883 wraz ze zmianami. W myśl ustawy Nabywca ma prawo do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych..

7. W sytuacjach spornych Nabywca ma prawo zwrócić się do Rzecznika Praw Konsumenta, Sądu Polubownego lub sądu powszechnego.


Jeśli poszukujesz produktu, którego nie ma w sklepie? Skontaktuj się z Nami!

Być może możemy zamówić go specjalnie dla Ciebie!

Naszym klientom oferujemy
SZYBKĄ DOSTAWĘ
I NAJLEPSZE CENY!

sprawdź naszą ofertę